Pokój dzienny inspiracje: 16 pomysłów na wystrój.

Oferta specjana

 • Limitowana oferta specjalna
  BUENO
  BUENO

  Narożnik Bueno to produkt stworzony dla ludzi szukających niepowtarzalnego komfortu oraz wyjątkowej wygody w połączeniu z ponad czasowym...

  2 999,00 zł 3 899,00 zł -900,00 zł
 • Limitowana oferta specjalna
  VELO
  VELO

  Narożnik Do wytworzenia użyto materiałów najwyższej jakości. Posiada wbudowaną funkcję spania, dzięki której z narożnika po rozłożeniu...

  1 899,00 zł 2 699,00 zł -800,00 zł
 • Limitowana oferta specjalna
  SPIN
  SPIN

  Narożnik Spin to proste rozwiązanie dla małych mieszkań łączące ze sobą nowoczesny wygląd, wysoką jakość wykonania, a to wszystko zawarte...

  1 755,00 zł 2 499,00 zł -744,00 zł

Ostatnie artykuły

Pokój dzienny inspiracje: 16 pomysłów na wystrój.
cze122018

Pokój dzienny inspiracje: 16 pomysłów na wystrój.

Jaki ma być pokój dzienny? Wygodny i reprezentacyjny. Nastrojowy i dla każdego. Jeśli szukacie pomysłu na aranżacje pokoju dziennego, zobaczcie nasze inspiracje. W galerii zdjęć prezentujemy wnętrza z prawdziwych mieszkań. Wybraliśmy pokoje dzienne, które są spójne aranżacyjnie i efektowne.

Pokój dzienny: kolory w aranżacji

Dobór kolorów w pokoju dziennym to najczęstsze pytania do naszych stylistek i architektów wnętrz. Jeśli nie wiecie, jak dopasować i łączyć kolory w pokoju dziennym, zapytajcie naszych ekspertów, udzielamy bezpłatnych porad: wybierz eksperta i zadaj pytanie.

Zanim wybierzemy kolory ścian w pokoju dziennym, warto obejrzeć kilka zdjęć ładnie urządzonych wnętrz, by sprawdzić, które zestawienia kolorów się nam podobają. Pokój dzienny ma służyć relaksowi i ma być najprzyjemniejszą częścią mieszkania. Urządzając pokój dzienny, uważajcie, by funkcje reprezentacyjne nie wzięły góry nad wygodą. Pokój dzienny ma być miejscem, w którym chętnie odpoczywamy, dlatego nie urządzajmy go na pokaz, dla gości. Wybierając kolory do malowania ścian, pamiętajmy, że muszą się nam podobać, że mają być to odcienie, które lubimy.

Pokój dzienny z kuchnią i jadalnią

Jeśli urządzasz pokój dzienny połączony z kuchnią i jadalnią, znajdź punkty w aranżacji łączące te pomieszczenia i dopasuj wystrój kuchni do wyposażenia pokoju. Pomyśl, w którym miejscu chcesz postawić stół, a w którym urządzić kącik telewizyjny.

W bliskimi otoczeniu stołu zadbaj o szafkę, bufet czy kredens. Sofę ustaw równolegle lub prostopadle do telewizora, obok przyda ci się stolik kawowy i stojąca lampa. Idealnie, jeśli meble w pokoju dziennym będą miały podobne formy i będą wykonane z tego samego materiału. Dzięki temu uzyskasz spójną aranżację pokoju dziennego i pole manewru przy wyborze dodatków.

Zostaw komentarz

Cart 0 Shopping Cart

No products

Free shipping! Shipping
0,00 zł Total

Check out

Obserwuj nas na Facebooku